Real interiér

0
0 €

Objednávka materiálu

Odteraz máte možnosť objednať si porez DTD drevotriiesky priamo cez našu webovú stránku. Stačí si len vybrať a objednať, potom už len čakať na telefonát od nášho pracovníka a váš tovar vás bude čakať na našej prevádzke.

nabudúce nezobrazovať toto okno Pokračovať v nákupe

Čo ponúkame?

U nás máte na výber z 39 dekorov drevotriesky v dvoch hrúbkach ktorých rozmery a olepenie si samy navolíte. Naša ponuka je rozdelená do troch kategórií. Drevotriesky, pri ktorých platíte len za vyrezané dielce a olepenie a na drevotriesky, pri ktorých platíte buď za celú platňu alebo za pol platňu a olepenie. Ak nenájdete u náš materiál ktorý hľadáte, ozvite sa nám cez kontaktný formulár alebo telefonicky a materiál pre vás objednáme. K naším dodávateľom patrí spoločnosť Egger a Bučina, kde nájdete aj ich kompletnú ponuku, z ktorej vám materiál radi objednáme.

Ako nakupovať?

Pri nákupe si len treba vybrať tovar, ktorý chcete a vyplniť objednávkový formular, kde mu určíte rozmery a všetko potrebné. Tento tovar následne stačí len uložiť. Po vyplnení všetkých potrebných údajov Vám príde e-mail a keď bude váš tovar pripravený, tak si ho už len stačí vyzdvihnuť na našej prevádzke.

Cena

Cena materiálu zahŕňa aj cenu práce. Dĺžka dodania záleží od dostupnosti materiálu, o ktorej vás budeme informovať telefonicky.

Dostupné ihneď | Platba za vyrezané dielce

Dostupné platne | Platba minimálne za celú platnu

Dostupné pol platne | Platba minimálne za pol platnu